2 698 ₴
bvd_ggl


| Характеристика |
|
|
| Вага (кг) |
|
|
| код УКТЗЕД |
|
|
| Базова одиниця |
|
|
| Ширина упаковки |
|
|
| Висота упаковки |
|
|
| Довжина упаковки |
|
|
| Импортован |
|
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 29600 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Ширина | 20 мм |
| Внутрішній діаметр | 35 мм |
| Зовнішній діаметр | 72 мм |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова одиниця | шт. |
| Вага (кг) | 1.385 |
| Висота паковання | 100 |
| Довжина паковання | 190 |
| Імпортований | Да |
| Код товару | 46291035195-omg |
| Ширина паковання | 220 |
| код УКТЗЕД | 8483200000 |