901 ₴
bvd_ggl


| Характеристика |
|
|
| Вага (кг) |
|
|
| код УКТЗЕД |
|
|
| Базова одиниця |
|
|
| Ширина упаковки |
|
|
| Висота упаковки |
|
|
| Довжина упаковки |
|
|
| Імпортовано |
|
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Moog |
| Код запчастини | FD-SB-14991 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Місце встановлення | Передній |
| Діаметр зовнішній | 22 мм |
| Довжина | 60 мм |
| Висота | 65 мм |
| Сумісність з маркою | Volvo, Ford |
| Сумісність з моделлю | S40, V50, C-Max, C30, C70, Focus |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова одиниця | шт. |
| Вага (кг) | 1.351 |
| Висота паковання | 80 |
| Довжина паковання | 120 |
| Імпортований | Да |
| Код товару | 46291290465-omg |
| Ширина паковання | 100 |
| код УКТЗЕД | 4016995290 |