713 ₴/комплект
bvd_ggl


| Характеристика |
|
|
| Вага (кг) |
|
|
| код УКТЗЕД |
|
|
| Базова одиниця |
|
|
| Ширина упаковки |
|
|
| Висота упаковки |
|
|
| Довжина упаковки |
|
|
| Імпортовано |
|
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | CTR |
| Код запчастини | GK0501 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Призначення | Передні колеса |
| Товщина | 16 мм |
| Довжина | 137.8 мм |
| Ширина | 61 мм |
| Сумісність з маркою | Hyundai, Kia |
| Сумісність з моделлю | Sportage, ix35, Carens |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова одиниця | компл |
| Вага (кг) | 1.8 |
| Висота паковання | 65 |
| Довжина паковання | 170 |
| Імпортований | Да |
| Код товару | 46351360908-omg |
| Ширина паковання | 75 |
| код УКТЗЕД | 8708309198 |