822 ₴/комплект
bvd_ggl


| Характеристика |
|
|
| Вага (кг) |
|
|
| код УКТЗЕД |
|
|
| Базова одиниця |
|
|
| Ширина упаковки |
|
|
| Висота упаковки |
|
|
| Довжина упаковки |
|
|
| Імпортовано |
|
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | CTR |
| Код запчастини | GK1429 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Призначення | Задні колеса |
| Товщина | 15 мм |
| Довжина | 121.2 мм |
| Ширина | 43 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова одиниця | компл |
| Вага (кг) | 0.891 |
| Висота паковання | 55 |
| Довжина паковання | 146 |
| Імпортований | Да |
| Код товару | 46351361222-omg |
| Ширина паковання | 78 |
| код УКТЗЕД | 8708309198 |