378 ₴
bvd_ggl


| Характеристика |
|
|
| Вага (кг) |
|
|
| код УКТЗЕД |
|
|
| Базова одиниця |
|
|
| Ширина упаковки |
|
|
| Висота упаковки |
|
|
| Довжина упаковки |
|
|
| Імпортовано |
|
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | CTR |
| Код запчастини | GV0375 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Місце встановлення | Передній |
| Довжина | 90 мм |
| Ширина | 55 мм |
| Висота | 55 мм |
| Діаметр зовнішній | 45 мм |
| Сумісність з маркою | Hyundai |
| Сумісність з моделлю | Galloper, L200, Pajero, Pajero Sport |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова одиниця | шт. |
| Вага (кг) | 0.44 |
| Висота паковання | 50 |
| Довжина паковання | 90 |
| Імпортований | Да |
| Код товару | 46001267092-omg |
| Ширина паковання | 50 |
| код УКТЗЕД | 4016995290 |