397 ₴
bvd_ggl


| Характеристика |
|
|
| Вага (кг) |
|
|
| код УКТЗЕД |
|
|
| Базова одиниця |
|
|
| Ширина упаковки |
|
|
| Висота упаковки |
|
|
| Довжина упаковки |
|
|
| Імпортовано |
|
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | CTR |
| Код запчастини | GV0433 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Місце встановлення | Задній |
| Довжина | 67 мм |
| Ширина | 65 мм |
| Висота | 65 мм |
| Діаметр зовнішній | 65 мм |
| Сумісність з маркою | Subaru |
| Сумісність з моделлю | Legacy |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова одиниця | шт. |
| Вага (кг) | 0.4115 |
| Висота паковання | 70 |
| Довжина паковання | 70 |
| Імпортований | Да |
| Код товару | 46001267149-omg |
| Ширина паковання | 70 |
| код УКТЗЕД | 4016995290 |