437 ₴
bvd_ggl


| Характеристика |
|
|
| Вага (кг) |
|
|
| код УКТЗЕД |
|
|
| Базова одиниця |
|
|
| Ширина упаковки |
|
|
| Висота упаковки |
|
|
| Довжина упаковки |
|
|
| Імпортовано |
|
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | TRW |
| Код запчастини | JBU767 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип кріплення | Гумометалеве |
| Діаметр внутрішній | 14.6 мм |
| Довжина | 54 мм |
| Діаметр зовнішній | 58 мм |
| Сумісність з маркою | Opel, Renault |
| Сумісність з моделлю | Espace, Vivaro, Trafic, Laguna |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова одиниця | шт. |
| Вага (кг) | 0.34 |
| Висота паковання | 50 |
| Довжина паковання | 60 |
| Імпортований | Да |
| Код товару | 6900331091-omg |
| Ширина паковання | 60 |
| код УКТЗЕД | 4016995290 |