1 058 ₴
bvd_ggl


| Характеристика |
|
|
| Вага (кг) |
|
|
| код УКТЗЕД |
|
|
| Базова одиниця |
|
|
| Ширина упаковки |
|
|
| Висота упаковки |
|
|
| Довжина упаковки |
|
|
| Импортован |
|
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | LX1640 |
| Виробник | Mahle |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 299.6 мм |
| Ширина | 234 мм |
| Висота | 70.3 мм |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | 3, X1, D3 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова одиниця | шт. |
| Вага (кг) | 0.426 |
| Висота паковання | 77 |
| Довжина паковання | 312 |
| Імпортований | Да |
| Код товару | 46101231-omg |
| Ширина паковання | 226 |
| код УКТЗЕД | 8421310000 |