550 ₴
bvd_ggl


| Характеристика |
|
|
| Вага (кг) |
|
|
| код УКТЗЕД |
|
|
| Базова одиниця |
|
|
| Ширина упаковки |
|
|
| Висота упаковки |
|
|
| Довжина упаковки |
|
|
| Імпортовано |
|
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mahle |
| Код запчастини | LX2046 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 320.5 мм |
| Ширина | 128 мм |
| Висота | 66.3 мм |
| Матеріал ущільнення | Пінопласт |
| Сумісність з маркою | Audi |
| Сумісність з моделлю | Q5, A4, A5 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова одиниця | шт. |
| Вага (кг) | 0.3 |
| Висота паковання | 77 |
| Довжина паковання | 329 |
| Імпортований | Да |
| Код товару | 6911435-omg |
| Ширина паковання | 139 |
| код УКТЗЕД | 8421310000 |