581 ₴
bvd_ggl


| Характеристика |
|
|
| Вага (кг) |
|
|
| код УКТЗЕД |
|
|
| Базова одиниця |
|
|
| Ширина упаковки |
|
|
| Висота упаковки |
|
|
| Довжина упаковки |
|
|
| Імпортовано |
|
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mahle |
| Код запчастини | LX998 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 213 мм |
| Ширина | 218 мм |
| Висота | 57.3 мм |
| Матеріал ущільнення | Пінопласт |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Fox, Polo, Toledo, Rapid, Fabia, Roomster, Ibiza |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова одиниця | шт. |
| Вага (кг) | 0.285 |
| Висота паковання | 65 |
| Довжина паковання | 225 |
| Імпортований | Да |
| Код товару | 4611231-omg |
| Ширина паковання | 231 |
| код УКТЗЕД | 8421310000 |