657 ₴
bvd_ggl


| Характеристика |
|
|
| Вага (кг) |
|
|
| код УКТЗЕД |
|
|
| Базова одиниця |
|
|
| Ширина упаковки |
|
|
| Висота упаковки |
|
|
| Довжина упаковки |
|
|
| Імпортовано |
|
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | MPT35 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Виробник | Mando |
| Призначення | Задні колеса |
| Ширина | 102.3 мм |
| Товщина | 15 мм |
| Висота | 45.6 мм |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Сумісність з моделлю | Auris, Corolla |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова одиниця | шт. |
| Вага (кг) | 0.805 |
| Висота паковання | 60 |
| Довжина паковання | 160 |
| Імпортований | Да |
| Код товару | 69001096410-omg |
| Ширина паковання | 75 |
| код УКТЗЕД | 8708309198 |