819 ₴/комплект
bvd_ggl


| Характеристика |
|
|
| Вага (кг) |
|
|
| код УКТЗЕД |
|
|
| Базова одиниця |
|
|
| Ширина упаковки |
|
|
| Висота упаковки |
|
|
| Довжина упаковки |
|
|
| Імпортовано |
|
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BREMBO |
| Код запчастини | P 15 006 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Ширина | 127 мм |
| Товщина | 17 мм |
| Висота | 48 мм |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Комплектація колодок | Без аксесуарів |
| Сумісність з маркою | Chery, Chevrolet, ЗАЗ |
| Сумісність з моделлю | Spark, Benni Mini, Sens, Matiz, QQ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова одиниця | компл |
| Вага (кг) | 1.293 |
| Висота паковання | 82 |
| Довжина паковання | 153 |
| Імпортований | Да |
| Код товару | 69001307803-omg |
| Ширина паковання | 91 |
| код УКТЗЕД | 8708309198 |