1 218 ₴
bvd_ggl


| Характеристика |
|
|
| Вага (кг) |
|
|
| код УКТЗЕД |
|
|
| Базова одиниця |
|
|
| Ширина упаковки |
|
|
| Висота упаковки |
|
|
| Довжина упаковки |
|
|
| Импортован |
|
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | PU12003/1Z |
| Виробник | Mann Filter |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип фільтра | Вставка |
| Висота | 165 мм |
| Внутрішній діаметр | 10 мм |
| Зовнішній діаметр | 106 мм |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Сумісність з моделлю | Transit Custom, Transit Tourneo, Transit |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова одиниця | шт. |
| Вага (кг) | 0.3 |
| Висота паковання | 140 |
| Довжина паковання | 140 |
| Імпортований | Да |
| Код товару | 69101364952-omg |
| Ширина паковання | 125 |
| код УКТЗЕД | 8421999000 |