bvd_ggl


| Характеристика |
|
|
| Вага (кг) |
|
|
| код УКТЗЕД |
|
|
| Базова одиниця |
|
|
| Ширина упаковки |
|
|
| Висота упаковки |
|
|
| Довжина упаковки |
|
|
| Імпортовано |
|
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gates |
| Код запчастини | T38099 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Зовнішній діаметр | 69 мм |
| Внутрішній діаметр | 17 мм |
| Ширина | 27 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Сумісність з маркою | Porsche, Volkswagen, Dodge, Audi, Lancia, Ssang Yong, Fiat, Skoda, Mercedes-Benz, Jeep, Chrysler |
| Сумісність з моделлю | CLS, Voyager MPV, 300C, C-Class, Panamera, Korando, Sprinter, Grand Cherokee, Passat, Phaeton, SL, Kyron, Superb, Crossfire, V-Class, Cayenne, Q5, Grand Voyager, Q7, Challenger, R-Class, Cherokee, Charger, CLC-Class, Thema, Touareg, Musso Sports, Journey, G-Class, A5, Freemont, A4, A6, A8, Rexton, Actyon, S-Class, Grand Caravan, Avenger, Viano, Musso, Vito |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова одиниця | шт. |
| Вага (кг) | 0.157 |
| Висота паковання | 76 |
| Довжина паковання | 95 |
| Імпортований | Да |
| Код товару | 46101218303-omg |
| Ширина паковання | 95 |
| код УКТЗЕД | 8483508000 |