10 364 ₴
bvd_ggl


| Характеристика |
|
|
| Вага (кг) |
|
|
| код УКТЗЕД |
|
|
| Базова одиниця |
|
|
| Ширина упаковки |
|
|
| Висота упаковки |
|
|
| Довжина упаковки |
|
|
| Импортован |
|
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | TVD1050A |
| Виробник | Gates |
| Стан | Новий |
| Кількість пазів | 6 |
| Зовнішній діаметр | 192 мм |
| Внутрішній діаметр | 10 мм |
| Ширина | 75 мм |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | X3, X5, X6, 3, 7-Series, 6 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова одиниця | шт. |
| Вага (кг) | 7.29 |
| Висота паковання | 100 |
| Довжина паковання | 260 |
| Імпортований | Да |
| Код товару | 46101372791-omg |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Ширина паковання | 220 |
| код УКТЗЕД | 8483508000 |