bvd_ggl


| Характеристика |
|
|
| Вага (кг) |
|
|
| код УКТЗЕД |
|
|
| Базова одиниця |
|
|
| Ширина упаковки |
|
|
| Висота упаковки |
|
|
| Довжина упаковки |
|
|
| Імпортовано |
|
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Denckermann |
| Код запчастини | A146934 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Довжина | 232 мм |
| Ширина | 231 мм |
| Висота | 55 мм |
| Сумісність з маркою | Lexus, Toyota |
| Сумісність з моделлю | GS, Alphard / Vellfire, IS, RC, RAV4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова одиниця | шт. |
| Вага (кг) | 0.382 |
| Висота паковання | 67 |
| Довжина паковання | 265 |
| Імпортований | Да |
| Код товару | 69101383859-omg |
| Ширина паковання | 276 |
| код УКТЗЕД | 8421310000 |