398 ₴
bvd_ggl


| Характеристика |
|
|
| Вага (кг) |
|
|
| код УКТЗЕД |
|
|
| Базова одиниця |
|
|
| Ширина упаковки |
|
|
| Висота упаковки |
|
|
| Довжина упаковки |
|
|
| Імпортовано |
|
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Код запчастини | 1457433081 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 358 мм |
| Ширина | 184 мм |
| Висота | 55 мм |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Bora, Toledo, A3, Octavia, Leon, TT, Golf, New Beetle |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова одиниця | шт. |
| Вага (кг) | 0.39 |
| Висота паковання | 55 |
| Довжина паковання | 370 |
| Імпортований | Да |
| Код товару | 6900263184-omg |
| Ширина паковання | 250 |
| код УКТЗЕД | 8421310000 |