1 897 ₴
bvd_ggl


| Характеристика |
|
|
| Вага (кг) |
|
|
| код УКТЗЕД |
|
|
| Базова одиниця |
|
|
| Ширина упаковки |
|
|
| Висота упаковки |
|
|
| Довжина упаковки |
|
|
| Импортован |
|
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | E1766LS |
| Виробник | HENGST FILTER |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 261 мм |
| Ширина | 131 мм |
| Висота | 38 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова одиниця | шт. |
| Вага (кг) | 0.22 |
| Висота паковання | 40 |
| Довжина паковання | 250 |
| Імпортований | Да |
| Код товару | 18101294393-omg |
| Ширина паковання | 120 |
| код УКТЗЕД | 8421310000 |