3 460 ₴
3 114 ₴
bvd_ggl


| Характеристика |
|
|
| Вага (кг) |
|
|
| код УКТЗЕД |
|
|
| Базова одиниця |
|
|
| Ширина упаковки |
|
|
| Висота упаковки |
|
|
| Довжина упаковки |
|
|
| Імпортовано |
|

| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| AVA COOLING | VN6438 | Nissens | 73942 | VAG | 5C0819031 |
| Valeo | 811536 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Van Wezel |
| Код запчастини | 58016700 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Конструктивні особливості | З аксесуарами |
| Довжина ядра радіатора | 155 мм |
| Ширина ядра радіатора | 175 мм |
| Глибина ядра радіатора | 26 мм |
| Сумісність з маркою | Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Jetta, Golf |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова одиниця | шт. |
| Бренд | Van Wezel |
| Вага (кг) | 0.84000 |
| Висота паковання | 400 |
| Довжина паковання | 400 |
| Імпортований | Да |
| Код товару | 46131235443 |
| Ширина паковання | 350 |
| код УКТЗЕД | 8708913500 |