523 ₴
bvd_ggl


| Характеристика |
|
|
| Вага (кг) |
|
|
| код УКТЗЕД |
|
|
| Базова одиниця |
|
|
| Ширина упаковки |
|
|
| Висота упаковки |
|
|
| Довжина упаковки |
|
|
| Імпортовано |
|
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Код запчастини | F026400343 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 272 мм |
| Ширина | 123 мм |
| Висота | 62.5 мм |
| Сумісність з маркою | Dacia, Renault |
| Сумісність з моделлю | Logan/Stepway, Express, Duster, Lodgy, Sandero, Dokker, Clio, Logan |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова одиниця | шт. |
| Вага (кг) | 0.239 |
| Висота паковання | 70 |
| Довжина паковання | 290 |
| Імпортований | Да |
| Код товару | 69001356161-omg |
| Ширина паковання | 160 |
| код УКТЗЕД | 8421310000 |