783 ₴/комплект
bvd_ggl


| Характеристика |
|
|
| Вага (кг) |
|
|
| код УКТЗЕД |
|
|
| Базова одиниця |
|
|
| Ширина упаковки |
|
|
| Висота упаковки |
|
|
| Довжина упаковки |
|
|
| Імпортовано |
|
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TRW |
| Код запчастини | GDB140 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Висота | 60.5 мм |
| Ширина | 84 мм |
| Товщина | 16 мм |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Сумісність з моделлю | 2102, 2104, 2105, 2106, 2107 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова одиниця | компл |
| Вага (кг) | 1.117 |
| Висота паковання | 78 |
| Довжина паковання | 89 |
| Імпортований | Да |
| Код товару | 6900328305-omg |
| Ширина паковання | 85 |
| код УКТЗЕД | 8708309198 |