670 ₴/комплект
bvd_ggl


| Характеристика |
|
|
| Вага (кг) |
|
|
| код УКТЗЕД |
|
|
| Базова одиниця |
|
|
| Ширина упаковки |
|
|
| Висота упаковки |
|
|
| Довжина упаковки |
|
|
| Імпортовано |
|
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | CTR |
| Код запчастини | GK0491 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Призначення | Передні колеса |
| Товщина | 17 мм |
| Довжина | 131.4 мм |
| Ширина | 59.5 мм |
| Сумісність з маркою | Hyundai, Kia |
| Сумісність з моделлю | Soul, Grandeur, Tucson, Sonata |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова одиниця | компл |
| Вага (кг) | 1.678 |
| Висота паковання | 61 |
| Довжина паковання | 151 |
| Імпортований | Да |
| Код товару | 46351360892-omg |
| Ширина паковання | 83 |
| код УКТЗЕД | 8708309198 |