641 ₴/комплект
bvd_ggl


| Характеристика |
|
|
| Вага (кг) |
|
|
| код УКТЗЕД |
|
|
| Базова одиниця |
|
|
| Ширина упаковки |
|
|
| Висота упаковки |
|
|
| Довжина упаковки |
|
|
| Імпортовано |
|
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | CTR |
| Код запчастини | GK0988 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Призначення | Передні колеса |
| Товщина | 14.5 мм |
| Довжина | 119.2 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Сумісність з маркою | Subaru |
| Сумісність з моделлю | Forester, Outback, Impreza, Legacy |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова одиниця | компл |
| Вага (кг) | 1.598 |
| Висота паковання | 60 |
| Довжина паковання | 150 |
| Імпортований | Да |
| Код товару | 46351361176-omg |
| Ширина паковання | 75 |
| код УКТЗЕД | 8708309198 |