953 ₴/комплект
bvd_ggl


| Характеристика |
|
|
| Вага (кг) |
|
|
| код УКТЗЕД |
|
|
| Базова одиниця |
|
|
| Ширина упаковки |
|
|
| Висота упаковки |
|
|
| Довжина упаковки |
|
|
| Импортован |
|
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | GK1426 |
| Виробник | CTR |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Призначення | Задні колеса |
| Товщина | 13.5 мм |
| Довжина | 122.9 мм |
| Ширина | 52.3 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова одиниця | компл |
| Вага (кг) | 0.852 |
| Висота паковання | 65 |
| Довжина паковання | 150 |
| Імпортований | Да |
| Код товару | 46351361185-omg |
| Ширина паковання | 80 |
| код УКТЗЕД | 8708309198 |