409 ₴
bvd_ggl


| Характеристика |
|
|
| Вага (кг) |
|
|
| код УКТЗЕД |
|
|
| Базова одиниця |
|
|
| Ширина упаковки |
|
|
| Висота упаковки |
|
|
| Довжина упаковки |
|
|
| Імпортовано |
|
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ASHIKA |
| Код запчастини | GOM-1194 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Місце встановлення | Задній |
| Довжина | 111.5 мм |
| Діаметр зовнішній | 42 мм |
| Діаметр внутрішній | 17 мм |
| Сумісність з маркою | Nissan |
| Сумісність з моделлю | Qashqai |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова одиниця | шт. |
| Вага (кг) | 0.3575 |
| Висота паковання | 55 |
| Довжина паковання | 150 |
| Імпортований | Да |
| Код товару | 69001239721-omg |
| Ширина паковання | 55 |
| код УКТЗЕД | 4016995290 |