713 ₴/комплект
bvd_ggl


| Характеристика |
|
|
| Вага (кг) |
|
|
| код УКТЗЕД |
|
|
| Базова одиниця |
|
|
| Ширина упаковки |
|
|
| Висота упаковки |
|
|
| Довжина упаковки |
|
|
| Імпортовано |
|
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Herth+Buss |
| Код запчастини | J3613024 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Ширина | 112.2 мм |
| Висота | 41.3 мм |
| Товщина | 14 мм |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Комплектація колодок | З антискрипною пластиною |
| Сумісність з маркою | Mazda |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова одиниця | компл |
| Вага (кг) | 0.92 |
| Висота паковання | 70 |
| Довжина паковання | 110 |
| Імпортований | Да |
| Код товару | 69001286014-omg |
| Ширина паковання | 120 |
| код УКТЗЕД | 8708309198 |