612 ₴
bvd_ggl


| Характеристика |
|
|
| Вага (кг) |
|
|
| код УКТЗЕД |
|
|
| Базова одиниця |
|
|
| Ширина упаковки |
|
|
| Висота упаковки |
|
|
| Довжина упаковки |
|
|
| Імпортовано |
|
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mahle |
| Код запчастини | LX571/1 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 418.5 мм |
| Ширина | 188 мм |
| Висота | 32 мм |
| Матеріал ущільнення | Пінопласт |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Bora, Cordoba, Lupo, Polo, Toledo, Octavia, Leon, Golf, New Beetle, Ibiza |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова одиниця | шт. |
| Вага (кг) | 0.3 |
| Висота паковання | 40 |
| Довжина паковання | 200 |
| Імпортований | Да |
| Код товару | 4611229-omg |
| Ширина паковання | 430 |
| код УКТЗЕД | 8421310000 |