bvd_ggl


| Характеристика |
|
|
| Вага (кг) |
|
|
| код УКТЗЕД |
|
|
| Базова одиниця |
|
|
| Ширина упаковки |
|
|
| Висота упаковки |
|
|
| Довжина упаковки |
|
|
| Імпортовано |
|
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | MPH23 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Виробник | Mando |
| Призначення | Передні колеса |
| Ширина | 131.4 мм |
| Товщина | 17 мм |
| Висота | 60 мм |
| Сумісність з маркою | Hyundai, Kia |
| Сумісність з моделлю | Galloper, Tiburon, Coupe, Magentis, Sonata, Carens, Soul, Tucson, Elantra, Sportage |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова одиниця | компл |
| Вага (кг) | 1.638 |
| Висота паковання | 65 |
| Довжина паковання | 171 |
| Імпортований | Да |
| Код товару | 61001050506-omg |
| Ширина паковання | 74 |
| код УКТЗЕД | 8708309198 |