bvd_ggl


| Характеристика |
|
|
| Вага (кг) |
|
|
| код УКТЗЕД |
|
|
| Базова одиниця |
|
|
| Ширина упаковки |
|
|
| Висота упаковки |
|
|
| Довжина упаковки |
|
|
| Імпортовано |
|
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | MPK13 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Виробник | Mando |
| Призначення | Передні колеса |
| Ширина | 154.4 мм |
| Товщина | 16 мм |
| Висота | 56.2 мм |
| Сумісність з маркою | Kia |
| Сумісність з моделлю | K2500, Carnival, Pregio |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова одиниця | компл |
| Вага (кг) | 1.795 |
| Висота паковання | 60 |
| Довжина паковання | 70 |
| Імпортований | Да |
| Код товару | 61001050521-omg |
| Ширина паковання | 170 |
| код УКТЗЕД | 8708309198 |