1 232 ₴
bvd_ggl


| Характеристика |
|
|
| Вага (кг) |
|
|
| код УКТЗЕД |
|
|
| Базова одиниця |
|
|
| Ширина упаковки |
|
|
| Висота упаковки |
|
|
| Довжина упаковки |
|
|
| Импортован |
|
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | PU8028 |
| Виробник | Mann Filter |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип фільтра | Вставка |
| Висота | 147 мм |
| Внутрішній діаметр | 10 мм |
| Зовнішній діаметр | 80 мм |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Beetle, Jetta, Octavia, Yeti, Passat, Superb, Caddy, Leon, Tiguan, Touran, A3, TT, Golf, Q3, Formentor, Scirocco, Ibiza |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова одиниця | шт. |
| Вага (кг) | 0.201 |
| Висота паковання | 157 |
| Довжина паковання | 110 |
| Імпортований | Да |
| Код товару | 69101167422-omg |
| Ширина паковання | 107 |
| код УКТЗЕД | 8421999000 |