556 ₴
bvd_ggl


| Характеристика |
|
|
| Вага (кг) |
|
|
| код УКТЗЕД |
|
|
| Базова одиниця |
|
|
| Ширина упаковки |
|
|
| Висота упаковки |
|
|
| Довжина упаковки |
|
|
| Імпортовано |
|
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Moog |
| Код запчастини | RE-BJ-15242 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Місце встановлення | Передня права |
| Довжина | 56 мм |
| Висота | 63 мм |
| Розмір конуса | 22 мм |
| Тип кріплення | Під болт |
| Сумісність з маркою | Opel, Nissan, Renault, Fiat |
| Сумісність з моделлю | Vivaro, NV300, Trafic |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова одиниця | шт. |
| Вага (кг) | 0.827 |
| Висота паковання | 145 |
| Довжина паковання | 113 |
| Імпортований | Да |
| Код товару | 69001286270-omg |
| Ширина паковання | 109 |
| код УКТЗЕД | 8708803598 |