500 ₴
bvd_ggl


| Характеристика |
|
|
| Вага (кг) |
|
|
| код УКТЗЕД |
|
|
| Базова одиниця |
|
|
| Ширина упаковки |
|
|
| Висота упаковки |
|
|
| Довжина упаковки |
|
|
| Імпортовано |
|
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Moog |
| Код запчастини | RE-SB-4108 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Місце встановлення | Задній |
| Діаметр зовнішній | 12.5 мм |
| Довжина | 78 мм |
| Висота | 73.2 мм |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Сумісність з моделлю | Laguna |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова одиниця | шт. |
| Вага (кг) | 0.577 |
| Висота паковання | 53 |
| Довжина паковання | 93 |
| Імпортований | Да |
| Код товару | 46291230545-omg |
| Ширина паковання | 125 |
| код УКТЗЕД | 4016995290 |