1 467 ₴
bvd_ggl


| Характеристика |
|
|
| Вага (кг) |
|
|
| код УКТЗЕД |
|
|
| Базова одиниця |
|
|
| Ширина упаковки |
|
|
| Висота упаковки |
|
|
| Довжина упаковки |
|
|
| Импортован |
|
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | T43067 |
| Виробник | Gates |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Покриття | Гладке |
| Зовнішній діаметр | 73 мм |
| Внутрішній діаметр | 8 мм |
| Ширина | 27 мм |
| Сумісність з маркою | Volvo, Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | V70, S70, S80, California, Crafter, Transporter, 850 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова одиниця | шт. |
| Вага (кг) | 0.435 |
| Висота паковання | 60 |
| Довжина паковання | 100 |
| Імпортований | Да |
| Код товару | 46101219186-omg |
| Ширина паковання | 120 |
| код УКТЗЕД | 8483508000 |