bvd_ggl


| Характеристика |
|
|
| Вага (кг) |
|
|
| код УКТЗЕД |
|
|
| Базова одиниця |
|
|
| Ширина упаковки |
|
|
| Висота упаковки |
|
|
| Довжина упаковки |
|
|
| Імпортовано |
|
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Herth+Buss |
| Код запчастини | J1320921 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип фільтра | Вставка |
| Висота | 53 мм |
| Довжина | 290.5 мм |
| Ширина | 257.5 мм |
| Сумісність з маркою | Opel, Chevrolet, Saab |
| Сумісність з моделлю | Insignia, Malibu, Mokka, 9-5 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова одиниця | шт. |
| Вага (кг) | 0.448 |
| Висота паковання | 60 |
| Довжина паковання | 310 |
| Імпортований | Да |
| Код товару | 69001416107-omg |
| Ширина паковання | 280 |
| код УКТЗЕД | 8421310000 |