8 351 ₴
bvd_ggl


| Характеристика |
|
|
| Вага (кг) |
|
|
| код УКТЗЕД |
|
|
| Базова одиниця |
|
|
| Ширина упаковки |
|
|
| Висота упаковки |
|
|
| Довжина упаковки |
|
|
| Импортован |
|
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 85280 |
| Виробник | Nissens |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип | Вентилятор |
| Конструктивні особливості | Без резистора |
| Кількість лопатей | 5 шт. |
| Кількість контактів | 8 |
| Споживана потужність | 94 Вт |
| Напрямок обертання | За годинниковою стрілкою |
| Напруга | 12 В |
| Форма з'єднувача | Прямокутний |
| Діаметр | 320 мм |
| Тип вентилятора | Подвійний |
| Сумісність з маркою | Nissan |
| Сумісність з моделлю | Maxima, Almera, Cefiro |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова одиниця | шт. |
| Вага (кг) | 2 |
| Висота паковання | 150 |
| Довжина паковання | 570 |
| Імпортований | Да |
| Код товару | 6913559581-omg |
| Ширина паковання | 850 |
| код УКТЗЕД | 8414592598 |