5 630 ₴
5 067 ₴
bvd_ggl


| Характеристика |
|
|
| Вага (кг) |
|
|
| код УКТЗЕД |
|
|
| Базова одиниця |
|
|
| Ширина упаковки |
|
|
| Висота упаковки |
|
|
| Довжина упаковки |
|
|
| Импортован |
|
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 03002293 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Виробник | Van Wezel |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Конструктивні особливості | З ущільненням |
| Довжина ядра радіатора | 720 мм |
| Ширина ядра радіатора | 477 мм |
| Глибина ядра радіатора | 22 мм |
| Сумісність з маркою | Audi |
| Сумісність з моделлю | A6, Q5, A4, A5 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова одиниця | шт. |
| Вага (кг) | 4.15 |
| Висота паковання | 400 |
| Довжина паковання | 150 |
| Імпортований | Да |
| Код товару | 53131126115-omg |
| Ширина паковання | 650 |
| код УКТЗЕД | 8708913500 |