938 ₴/комплект
844,20 ₴/комплект
bvd_ggl


| Характеристика |
|
|
| Вага (кг) |
|
|
| код УКТЗЕД |
|
|
| Базова одиниця |
|
|
| Ширина упаковки |
|
|
| Висота упаковки |
|
|
| Довжина упаковки |
|
|
| Импортован |
|
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0317.12 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Виробник | Remsa |
| Комплектація колодок | З клейкою плівкою |
| Призначення | Задні колеса |
| Довжина | 121 мм |
| Висота | 50.4 мм |
| Товщина | 16 мм |
| Датчик зносу колодок | З індикацією |
| Число індикаторів зносу | 2 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова одиниця | комплект |
| Вага (кг) | 1.346 |
| Висота паковання | 80 |
| Довжина паковання | 120 |
| Імпортований | Да |
| Код товару | 6900862896-omg |
| Ширина паковання | 80 |
| код УКТЗЕД | 8708309198 |