1 281 ₴/комплект
1 152,90 ₴/комплект
bvd_ggl


| Характеристика |
|
|
| Вага (кг) |
|
|
| код УКТЗЕД |
|
|
| Базова одиниця |
|
|
| Ширина упаковки |
|
|
| Висота упаковки |
|
|
| Довжина упаковки |
|
|
| Импортован |
|
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0337.10 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Виробник | Remsa |
| Комплектація колодок | З болтами/гвинтами |
| Призначення | Передні колеса |
| Довжина | 129.2 мм |
| Висота | 68.6 мм |
| Товщина внутрішньої накладки | 18 мм |
| Товщина зовнішньої накладки | 17.2 мм |
| Сумісність з маркою | Land Rover |
| Сумісність з моделлю | Freelander |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова одиниця | комплект |
| Вага (кг) | 1.735 |
| Висота паковання | 80 |
| Довжина паковання | 85 |
| Імпортований | Да |
| Код товару | 6900862942-omg |
| Ширина паковання | 145 |
| код УКТЗЕД | 8708309198 |