1 621 ₴/комплект
1 458,90 ₴/комплект
bvd_ggl


| Характеристика |
|
|
| Вага (кг) |
|
|
| код УКТЗЕД |
|
|
| Базова одиниця |
|
|
| Ширина упаковки |
|
|
| Висота упаковки |
|
|
| Довжина упаковки |
|
|
| Импортован |
|
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0381.20 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Виробник | Remsa |
| Датчик зносу колодок | З можливістю встановлення |
| Призначення | Задні колеса |
| Довжина | 123.1 мм |
| Висота | 59.2 мм |
| Товщина | 17 мм |
| Комплектація колодок | З пружиною |
| Сумісність з маркою | Land Rover, BMW |
| Сумісність з моделлю | Z4, X3, X5, Range Rover, 3, 7-Series, D3 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова одиниця | комплект |
| Вага (кг) | 1.193 |
| Висота паковання | 48 |
| Довжина паковання | 135 |
| Імпортований | Да |
| Код товару | 6900863015-omg |
| Ширина паковання | 181 |
| код УКТЗЕД | 8708309198 |