927 ₴
834,30 ₴
bvd_ggl


| Характеристика |
|
|
| Вага (кг) |
|
|
| код УКТЗЕД |
|
|
| Базова одиниця |
|
|
| Ширина упаковки |
|
|
| Висота упаковки |
|
|
| Довжина упаковки |
|
|
| Импортован |
|
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0487-CW5W |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип | Ролик |
| Виробник | Febest |
| Внутрішній діаметр | 17 мм |
| Зовнішній діаметр | 65 мм |
| Сумісність з маркою | Opel, Dodge, Jeep, Chevrolet, Chrysler |
| Сумісність з моделлю | Compass, ASX, Lancer, Caliber, Avenger, Captiva, Journey, Cruze, Outlander, Sebring, Patriot |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова одиниця | шт. |
| Вага (кг) | 0.12 |
| Висота паковання | 30 |
| Довжина паковання | 70 |
| Імпортований | Да |
| Код товару | 46101044473-omg |
| Ширина паковання | 70 |
| код УКТЗЕД | 8302200090 |