1 248 ₴/комплект
1 123,20 ₴/комплект
bvd_ggl


| Характеристика |
|
|
| Вага (кг) |
|
|
| код УКТЗЕД |
|
|
| Базова одиниця |
|
|
| Ширина упаковки |
|
|
| Висота упаковки |
|
|
| Довжина упаковки |
|
|
| Импортован |
|
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 986 494 040 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Виробник | Bosch |
| Комплектація колодок | З аксесуарами |
| Вид колодок | З низьким вмістом стали |
| Товщина | 16 мм |
| Ширина | 94.9 мм |
| Висота | 57.4 мм |
| Сумісність з маркою | Opel, Nissan, Renault, Fiat |
| Сумісність з моделлю | Trafic, Primastar, Vivaro, NV300 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова одиниця | комплект |
| Вага (кг) | 1.21 |
| Висота паковання | 60 |
| Довжина паковання | 100 |
| Імпортований | Да |
| Код товару | 6900270242-omg |
| Ширина паковання | 70 |
| код УКТЗЕД | 8708309198 |