2 096 ₴/комплект
1 886,40 ₴/комплект
bvd_ggl


| Характеристика |
|
|
| Вага (кг) |
|
|
| код УКТЗЕД |
|
|
| Базова одиниця |
|
|
| Ширина упаковки |
|
|
| Висота упаковки |
|
|
| Довжина упаковки |
|
|
| Импортован |
|
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 986 494 121 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Виробник | Bosch |
| Комплектація колодок | З антискрипною пластиною |
| Товщина | 20.7 мм |
| Ширина | 163 мм |
| Висота | 67 мм |
| Вид колодок | З низьким вмістом стали |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | Sprinter, Crafter |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова одиниця | комплект |
| Вага (кг) | 2.945 |
| Висота паковання | 87 |
| Довжина паковання | 170 |
| Імпортований | Да |
| Код товару | 6900275431-omg |
| Ширина паковання | 112 |
| код УКТЗЕД | 8708309198 |