1 660 ₴/комплект
bvd_ggl


| Характеристика |
|
|
| Вага (кг) |
|
|
| код УКТЗЕД |
|
|
| Базова одиниця |
|
|
| Ширина упаковки |
|
|
| Висота упаковки |
|
|
| Довжина упаковки |
|
|
| Импортован |
|
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 986 494 441 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Виробник | Bosch |
| Комплектація колодок | З фіксатором поршня |
| Товщина | 16.9 мм |
| Ширина | 155.2 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 59.4 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 64.7 мм |
| Вид колодок | З низьким вмістом стали |
| Сумісність з маркою | Dacia, Renault |
| Сумісність з моделлю | Express, Duster, Scenic, Dokker, Megane, Fluence |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова одиниця | комплект |
| Вага (кг) | 1.8 |
| Висота паковання | 120 |
| Довжина паковання | 170 |
| Імпортований | Да |
| Код товару | 6900826624-omg |
| Ширина паковання | 90 |
| код УКТЗЕД | 8708309198 |