1 296 ₴/комплект
1 166,40 ₴/комплект
bvd_ggl


| Характеристика |
|
|
| Вага (кг) |
|
|
| код УКТЗЕД |
|
|
| Базова одиниця |
|
|
| Ширина упаковки |
|
|
| Висота упаковки |
|
|
| Довжина упаковки |
|
|
| Импортован |
|
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 986 494 659 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Виробник | Bosch |
| Висота внутрішньої накладки | 55.9 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 61.4 мм |
| Вид колодок | З низьким вмістом стали |
| Товщина | 16 мм |
| Ширина | 122.9 мм |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Tiguan, Formentor, Touran, Jetta, Octavia, A3, Leon, TT, Golf, Q3 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова одиниця | комплект |
| Вага (кг) | 1.1 |
| Висота паковання | 80 |
| Довжина паковання | 100 |
| Імпортований | Да |
| Код товару | 46351165102-omg |
| Ширина паковання | 80 |
| код УКТЗЕД | 8708309198 |