1 697 ₴/комплект
bvd_ggl


| Характеристика |
|
|
| Вага (кг) |
|
|
| код УКТЗЕД |
|
|
| Базова одиниця |
|
|
| Ширина упаковки |
|
|
| Висота упаковки |
|
|
| Довжина упаковки |
|
|
| Импортован |
|
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 986 495 241 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Виробник | Bosch |
| Комплектація колодок | З антискрипною пластиною |
| Вид колодок | З низьким вмістом стали |
| Висота внутрішньої накладки | 74.1 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 74.2 мм |
| Ширина внутрішньої накладки | 156.5 мм |
| Ширина зовнішньої накладки | 156.8 мм |
| Товщина внутрішньої накладки | 19.8 мм |
| Товщина зовнішньої накладки | 20.4 мм |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Superb, A4, A6, Passat |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова одиниця | комплект |
| Вага (кг) | 2.099 |
| Висота паковання | 113 |
| Довжина паковання | 174 |
| Імпортований | Да |
| Код товару | 4635925408-omg |
| Ширина паковання | 95 |
| код УКТЗЕД | 8708309198 |