1 294 ₴
1 164,60 ₴
bvd_ggl


| Характеристика |
|
|
| Вага (кг) |
|
|
| код УКТЗЕД |
|
|
| Базова одиниця |
|
|
| Ширина упаковки |
|
|
| Висота упаковки |
|
|
| Довжина упаковки |
|
|
| Импортован |
|
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 100 610 0018/HD |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Виробник | Meyle |
| Місце встановлення | Задній |
| Висота | 80 мм |
| Діаметр внутрішній | 12 мм |
| Діаметр зовнішній | 75 мм |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Audi |
| Сумісність з моделлю | A6, Phaeton, A8 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова одиниця | шт. |
| Вага (кг) | 0.653 |
| Висота паковання | 95 |
| Довжина паковання | 125 |
| Імпортований | Да |
| Код товару | 46001180248-omg |
| Ширина паковання | 93 |
| код УКТЗЕД | 4016995290 |