1 719 ₴/комплект
1 547,10 ₴/комплект
bvd_ggl


| Характеристика |
|
|
| Вага (кг) |
|
|
| код УКТЗЕД |
|
|
| Базова одиниця |
|
|
| Ширина упаковки |
|
|
| Висота упаковки |
|
|
| Довжина упаковки |
|
|
| Импортован |
|
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 1041.02 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Виробник | Remsa |
| Комплектація колодок | З клейкою плівкою |
| Призначення | Передні колеса |
| Довжина | 155 мм |
| Висота | 60 мм |
| Товщина | 17.3 мм |
| Датчик зносу колодок | З індикацією |
| Число індикаторів зносу | 2 |
| Сумісність з маркою | Kia |
| Сумісність з моделлю | Sorento |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова одиниця | комплект |
| Вага (кг) | 2.15 |
| Висота паковання | 80 |
| Довжина паковання | 85 |
| Імпортований | Да |
| Код товару | 6900863904-omg |
| Ширина паковання | 170 |
| код УКТЗЕД | 8708309198 |