989 ₴/комплект
bvd_ggl


| Характеристика |
|
|
| Вага (кг) |
|
|
| код УКТЗЕД |
|
|
| Базова одиниця |
|
|
| Ширина упаковки |
|
|
| Висота упаковки |
|
|
| Довжина упаковки |
|
|
| Импортован |
|
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 1048.10 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Виробник | Remsa |
| Комплектація колодок | З клейкою плівкою |
| Призначення | Задні колеса |
| Довжина | 103.8 мм |
| Товщина | 14.6 мм |
| Висота | 38.9 мм |
| Ширина | 38.9 мм |
| Сумісність з маркою | Chevrolet |
| Сумісність з моделлю | Nubira, Gentra, Lacetti |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова одиниця | комплект |
| Вага (кг) | 0.739 |
| Висота паковання | 43 |
| Довжина паковання | 136 |
| Імпортований | Да |
| Код товару | 6900863915-omg |
| Ширина паковання | 124 |
| код УКТЗЕД | 8708309198 |