1 704 ₴/комплект
1 533,60 ₴/комплект
bvd_ggl


| Характеристика |
|
|
| Вага (кг) |
|
|
| код УКТЗЕД |
|
|
| Базова одиниця |
|
|
| Ширина упаковки |
|
|
| Висота упаковки |
|
|
| Довжина упаковки |
|
|
| Импортован |
|
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 1052.30 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Виробник | Remsa |
| Датчик зносу колодок | З можливістю встановлення |
| Призначення | Передні колеса |
| Довжина | 154.8 мм |
| Товщина | 20 мм |
| Висота | 63.6 мм |
| Товщина зовнішньої накладки | 19 мм |
| Комплектація колодок | З пружиною |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова одиниця | комплект |
| Вага (кг) | 1.82 |
| Висота паковання | 80 |
| Довжина паковання | 120 |
| Імпортований | Да |
| Код товару | 6900863921-omg |
| Ширина паковання | 170 |
| код УКТЗЕД | 8708309198 |