289 ₴
260,10 ₴
bvd_ggl


| Характеристика |
|
|
| Вага (кг) |
|
|
| код УКТЗЕД |
|
|
| Базова одиниця |
|
|
| Ширина упаковки |
|
|
| Висота упаковки |
|
|
| Довжина упаковки |
|
|
| Импортован |
|
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | A140815 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Виробник | Denckermann |
| Довжина | 240 мм |
| Ширина | 237 мм |
| Висота | 52 мм |
| Сумісність з маркою | Lexus |
| Сумісність з моделлю | GS, IS |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова одиниця | шт. |
| Вага (кг) | 0.368 |
| Висота паковання | 63 |
| Довжина паковання | 265 |
| Код товару | 69101398419-omg |
| Ширина паковання | 267 |
| код УКТЗЕД | 8421310000 |